Üniversitelilere ASUS Laptop Kazanma Şansı

@ 18 Aralık 2009 tarihinde yazdı. Yazıya yorum yazın.

asus

Sadece üniversite öğrencilerinin katılacağı grafik ve ürün tasarımı yarışması birincileri ASUS EeePC Seashell veya ASUS UL serisi kazanacak.

Sadece üniversite öğrencilerinin katılımını gerektiren ve Mersa ve ASUS işbirliği ile gerçekleştirilen grafik ve ürün tasarımı olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen yarışmanın kazananlarına ASUS tarafından dizüstü bilgisayar hediye edilecek.

Tasarım için, daha fonksiyonel, daha farklı ve daha mobil olan bir dizüstü bilgisayar tasarlamak üzerine kurulu olan yarışmanın katılım sonuçları  31 Aralık 2009 tarihinde son bulacak  ve yarışma sonuçları http://www.sinirsizhayalgucu.com/ web sitesinden 7 Ocak 2010 tarihinde açıklanacak.

ASUS UL serisi notebook kazanacak olan tasarımcının birinciliğe değer görülen tasarımının tüm netbook modellerinin ve kalıplarının dışında olması ve dünyada yenilik yaratacak bir tasarım olması bekleniyor.

Grafik ve renk kategorisinde düzenlenen yarışmanın birincisi ise ASUS EeePC Seashell kazanacak. Burada amaç, en iyi bilgisayar kapağı tasarımına sahip olan yarışmacıyı seçmek. Hayal gücünün sınırlarının zorlanması beklenen bu kategori için, en farklı ve alışılanın dışında dizüstü bilgisayar kapağı tasarımı oluşturmak gerekiyor.

Her iki kategoride veya ayrı ayrı kategorilerde ASUS yarışmasına katılmak isteyenlerin 31 Aralık 2009′a kadar başvuruda bulunmaları ve tasarımlarını gonder@sinirsizhayalgucu.com adresine göndermeleri gerekiyor.